Naši učitelé

Naší prioritou je abychom našim studentům nabízeli lekce jen od těch nejlepších pedagogů ve svém oboru, aby byli nejen vzdělaní, ale aby se dokázali přispůsobit klientům všech věkových kategorií. Bereme zřetel na zkušenosti našich pegagogů a za kvalitu jejich výuky ručíme. Momentální nabídka lektorů se v blízké době může změnit, některé životopisy jsou ještě na cestě. Neváhejte nás proto v případě jakýchkoli dotazů kontaktovat.

Nikita Krein

KYTARA

Nikita se narodil v roce 1989, má 11letou zkušenost s výukou hry na kytaru a je zakladatelem hudební školy Musehouse.

V 9 letech začal se studiem hry na kytaru a v 18  letech absolvoval Státní hudební konzervatoř při Běloruské akademii hudby a dále pak se studiem pokračoval na Akademii múzických umění v Praze ve třídě prof. Š. Raka, kde v roce 2015 úspěšně dokončil své magisterské studium.

Nikita Krein je laureátem dvanácti cen z mezinárodních a republikových soutěží ve hře na kytaru a pravidelně se účastní mezinárodních kytarových festivalů v Česku, Německu, Rusku, Bělorusku, Polsku, Brazilie a USA. Aktivně koncertuje sólově i jako člen nejrůznějších ansámblů, je častým hostem v rádiových a televizních pořadech o klasické hudbě a v neposlední řadě je i pedagogem a skladatelem.

Mimo jiné je i jedním ze zakládajících členů v kapele The Unlimited Trio, se kterou vydal dvě alba a odehrál již více než 100 koncertů v Bělorusku, Německu, Česku, Maďarsku a v Rusku. Nikita mluví čtyřmi jazyky, mezi které patří angličtina, čeština, francouzština a ruština.

 

Markéta Janoušková

HOUSLE

Markéta začala se hrou na housle již v 6 letech a má více než 7letou zkušenost s její výukou. Úspěšně dokončila studium na Pražské konzervatoři ve třídě prof. J. Foltýna v roce 2013 a poté získala bakalářský titul na Akademii múzických umění v Praze, kde studovala ve třídě prof. I. Štrause a P. Šporcla. Získala také magisterský titul v oboru Housle na HfM Hanns Eisler v Berlíně.

Markéta Janoušková je laureátkou mnoha mezinárodních cen z hudebních soutěží, jakými jsou např. Concertino Praga, Kocian Violin Competition, Cirenie talentov – International Violin Competition, Prague Junior Note, Mezinárodní soutěž houslistů v Dubaji, Anglo-Czechoslovak Trust Competition. Mimo jiné je i finalistkou prestižní WHC Competition 2012 a odehrála více než 600 koncertů nejen v Česku, ale i v jiných evropských zemích, SAE a Severní a Jižní Americe. Mimo klasickou hudbu se Markéta zajímá také o českou folklórní hudbu a spolupracuje s Cimbálovou muzikou Jiřího Janouška FolkloreClassic, koncertním projektem na pomezí vážné a lidové hudby. Markéta plynně ovládá češtinu, angličtinu a němčinu.

 

Jana Rybníčková

ZPĚV

Jana se narodila roku 1992 a již od dětství se věnovala zpěvu. Absolvovala na VOŠ Jaroslava Ježka v Praze v oboru tanec/zpěv/herectví a má zkušenosti s výukou zpěvu na Mezinárodní konzervatoři v Praze a v hudеbní škole Musehouse. Je finalistkou soutěže Hlas Československa a můžete si ji poslechnout např. ve filmovém muzikálu “Muzikál aneb cesty ke štěstí”. Jana v roce 2018 vydala své debutové album “Up In The Air”, jemuž předcházela spolupráce např. s Darou Rolins, Helenou Vondráčkovou, nebo Leošem Marešem. Jana mluví česky a anglicky.

Richard Pekárek

ZPĚV

Základní školu, ZŠ Nad plovárnou, vystudoval v rodné Jihlavě. V roce 2010 začal studovat v Praze na Konzervatoři a Vyšší odborné škole Jaroslava Ježka obor Hudebně dramatické umění - zaměření Muzikál. Zde po 6 letech studia, v roce 2016, úspěšně absolvoval. Na konzervatoři chodil na herecké semináře s Jozefem Bednárikem. Spolu se spolužáky účinkoval v ročníkových představeních Broadway plná muzikálů (2011, režie: Libor Vaculík) a Chorus Line (2013-2015, režie: Denisa Nová), které se konaly v Divadle Broadway. Už během studií na konzervatoři začal účinkovat coby host v muzikálových inscenacích v divadle Divadla J. K. Tyla v Plzni (mj. v muzikálu Probuzení jara, který získal Cenu Thálie za rok 2015). V tomto divadle hostuje i v současnosti. Od roku 2016 účinkuje v Divadle Hybernia v Praze. Od roku 2017 účinkuje v Divadle na Fidlovačce a od roku 2018 také v Kongresovém centru v muzikalu Mamma Mia. Od ledna 2019 ztvárňuje hlavní roli v muzikalu Vlasy v divadle Kalich. Richard mluví anglicky a česky.

 

Šimon Marek

VIOLONCELLO

Šimon se narodil v roce 1991 v Praze. V 6 letech začal studovat hru na violoncello u profesora Jana Vychytila na Hudební škole hlavního města Prahy a později na Gymnáziu Jana Nerudy s hudebním zaměřením. V letech 2003 až 2006 pokračoval ve studiu u Mirko a Martina Škampových. Roku 2006 se stal žákem  Jana Kellera na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze, kde úspěšně absolvoval. Kromě violoncella studoval dva roky skladbu u profesora Karla Růžičky. V roce 2014 byl přijat na Akademii múzických umění v Praze, kde je nyní studentem u violoncellisty Mikaela Ericssona.

Do této chvíle získal přehled nejen v klasické hudbě, ale i v dalších hudebních žánrech. Jako violoncellista spolupracuje  s významnými hudebníky, producenty nebo seskupeními  (např. :A. Langerová, D. Rolins, E. Farna, D. Deyl, T. Savka, H. Zagorová, Radůza, M. Janová, V. Noid Bárta, B. Basiková, O. Soukup, D. Hádl,  K. Marek, T. Liška, M. Horáček, La Alma – L. Šoralová, Voilà! – Z. Trvalcová, E. Ptáčková - Walsh, Zrní. Orchestry - Česká Sinfonietta (Radek Baborák) , Český národní symfonický orchestr, Plzeňská filharmonie, Jihočeská filharmonie,  The City of Prague Philharmonic Orchestra, Berg a další). 

Kromě Unique Quartet působí v Kvintesence Quartet a De Facto. Šimon mluví česky a anglicky.

Nela Dusová

SAXOFON, FLÉTNA

Nela Dusová je v současnosti jednou z nejaktivnějších saxofonistek v České republice. Studovala jazzovou hudbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka pod vedením Pavla Pivarčiho a Rostislava Fraše a absolvovala na Akademii múzických umění v Praze u saxofonisty Luboše Soukupa. Již řadu let spolupracuje s českými bigbandy (Bohemia Bigband, Pražský bigband Milana Svobody atd.), v současnosti se věnuje zejména autorské tvorbě, a to vlastnímu projektu 2in2out a kapele Event Horizon, kterou založila pianistka Kristýna Bártová. Nela rovněž několik let vyučuje hru na saxofon na ZUŠ Otakara Vondrovice v Poděbradech a nově na ZUŠ Vadima Petrova. Věnuje se hudební publicistice a je externistkou Českého rozhlasu. 

 

Ilia Chernoklinov

VIOLA, KLAVÍR

Ilia se narodil v roce 1991 a se hrou na housle a violu začal v 7 letech.

V 18 letech absolvoval Národní hudební konzervatoř při běloruské akademii hudby a dále ve studiu pokračoval na Akademii múzických umění v Praze ve třídě prof. J. Pěrušky, kde roku 2016 dokončil své bakalářské studium.

Ilia Chernoklinov je laureátem 6 mezinárodních hudebních cen ze soutěží, které se konaly v Rusku, Bělorusku a Moldávii. V letech 2006-2009 poté působil jako koncertní mistr violové sekce orchestru Národní hudební konzervatoře a orchestru „CEI Youth Orchestra“, se kterými vystupoval v Itálii, Rakousku, Slovinsku, Česku, Rusku, Belgii, Srbsku, Rumunsku, Anglii a Bahrajnu.

Od roku 2011 je koncertním mistrem violové sekce komorního orchestru „BERG“ a členem progressive-rock kapely The Unlimited Trio, se kterou v roce 2011 vydal debutové album pod záštitou Great Wind Records ve Francii.

V neposlední řadě je i členem jazzového kvartetu „Kvintesence Quartet“ a  „Unique Quartet“ a pravidelně participuje na nejrůznějších hudebních projektech v Česku i zahraničí (Ennio Morricone tour, Andrea Bocelli tour a dálsí). Ilia mluví rusky, česky a anglicky.

 

Tatiana Pernetová

KLAVÍR, VARHANY

Tatiana započala své hudební vzdělání v 6 letech a doposud pokračuje ve vzdělávání na Akademii múzických umění v Praze v oborech Hra na klavír a varhany a účastní se mezinárodních kurzů hry na varhany v Německu, Slovensku, Rusku a dalších státech .Svou pedagogickou praxi započala v roce 2015 Sankt-Petěrburgu a od roku 2016 v ní pokračuje v Praze. Mezi Tatiany hudební úspěchy patří například 2. místo v soutěži „Mladý Varhaník“ a 3. místo v soutěži Leoše Janáčka. Pravidelně se účastní světových festivalů a soutěží a působí jak sólově, tak v nejrůznějších komorních souborech. Tatiana ovládá španělštinu, ruštinu, češtinu a angličtinu

Aliaksandr Yasinski

AKORDEON, SKLADBA, HUDEBNÍ TEORIE

Je akordeonistou, skladatelem a pedagogem. Narodil se ve městě Baranavičy v Bělorusku. Hudební vzdělání získal nejprve na škole s hudebním zaměřením (Baranoviči), na Státní hudební konzervatoři při Běloruské akademii hudby v oboru akordeon u prof. Mirona Buly a dirigováni u prof. Petra Vandzilovského a poté na Pražské konzervatoři u prof. J Hřebíka a O. Kvěcha. Od roku 2011 žije, studuje a pracuje v Praze. Je vítězem národních a mezinárodních soutěží a laureátem mnoha prestižních hudebních ocenění. Hraje a experimentuje s různými styly a žánry (světová a akordeonová klasická hudba, francouzský šanson, rocková a elektronická hudba, jazz). Vystupoval sólo a jako součást různých kapel v Bělorusku, Rusku, Ukrajině, Polsku, Litvě, Jižní Koreji, Německu, České republice, Slovensku, Maďarsku, Švédsku, Chorvatsku, Rakousku, Dansku. Vystupoval také s komorním orchestrem "Gradus ad Parnassum", Běloruským státním komorním orchestrem, Orchestrem lidových nástrojů Běloruské státní hudební akademie, Talichovou komorní filhramnonii, ŠKO Žilina, Filharmonii Hradec Králové a dalšímí orchestry. Skládá hudbu ke filmům a divadlu. Spolupracuje s Radkou Fišarovou a Ivou Marešovou.

Barbora Rothová

KYTARA

Barbora Rothová se narodila se v roce 1997 v Ostrově nad Ohří. V 9 letech začala hrát na akustickou kytaru a věnovala se různým žánrům jako folk, pop a jazz.

Od 12 let navštěvovala hodiny klasické kytary u Josefa Kanty v Plzni. V roce 2012 úspěšně složila přijímací zkoušky na konzervatoř v Pardubicích, kde studovala u prof. Petra Saidla a prof. Anny Hronové. Od roku 2018 je studentkou HAMU ve třídě prof. Petra Saidla a prof. Pavla Steidla.

Každoročně navštěvuje mistrovské třídy na kytarových festivalech např. u Zorana Dukiće, Omana Kaminského, Paola Pegorara, Stefana Violy, Adriana del Sala, Lorenza Micheliho, Paula Galbraitha, Gabriela Bianca a dalších. Zúčastnila se seminářů s H.Smithem, C.Domeniconim, R.Lislevandem, P.Steidlem, A.Ourkouzonovem,T.Hoppstockem, P.O´Dettem a duem Maccari-Pugliese. V roce 2011 obsadila 3.místo na soutěži PRAGuitarra Clássica ve II.kategorii, v následujícím roce získala 2.cenu v III.kategorii a také postoupila do finále I.kategorii 19. Mezinárodní bienále interpretační kytarové soutěže Kutná Hora. V kytarovém duu společně s Janou Saidlovou získaly 2. cenu na Mezinárodní kytarové soutěži ,,L. Luthier Contest 2016“ v Bratislavě. Od roku 2013 působila na soukromé hudební škole v Čeperce a poté na Základní umělecké škole v Pardubicich. Barbora mluví česky a anglicky.

Michal Škoda

BICÍ NÁSTROJE

Michal se narodil roku 1989 a se hrou na bicí začal již v útlém věku. V roce 2011 absolvoval konzervatoř Zvolen a poté roku 2013 úspěšně dokončil VOŠ Jaroslava Ježka v oboru jazzové bicí. Má dlouholeté zkušenosti s výukou hry na bicí nástroje, od roku 2007 vyučoval na ZUŠ Yamaha, poté od roku 2008 v ZUŠ Polomka a dalších. Od roku 2017 vyučuje na hudební škole Musehouse. S kapelou "Čáry života" získal cenu české hudební kritiky Apollo 2018.

Michal mluví anglicky, německy a česky.

Simona Černá

ZPĚV, KLAVÍR

Simona Černá se narodila roku 1997. Během Základní Školy, kterou Simona vystudovala ve svém rodném městě, v Hlinsku, docházela do ZUŠ na hodiny zpěvu a hry na klavír. Chodila také do dramatického kroužku a tancovala v taneční skupině, tudíž se rozhodla jít po Základní Škole studovat Mezinárodní konzervatoř do Prahy, obor Hudebně dramatické umění – zaměření Muzikál, který již úspěšně absolvovala. Momentálně působí v Divadle Gong, kde hostuje v představení Kubula a Kuba Kubikula. Dále hraje v divadle Applause, které vlastní Rita Jasinská, která je zároveň i režisérkou veškerých představení.

Pipi Dlouhá punčocha (Anika), Do Hajan (Doktor Bacilobác), Jen počkej zajíci (technik). V roce 2013 – 2014 Simona natáčela seriál pro TV Nova – Gympl s ®učením omezeným, kde měla roli studentky a byla součástí pěvecko-tanečního sboru. Zpívala v několika kapelách s vlastní hudební tvorbou (Jedna ku jedné, S-gen), ale i po boku zábavové (cover) kapel y (kapela Midi). Několikrát se zazpívala i po boku známé kapely Sto zvířat. 

 

 

 

 

Adéla Čuříková

HOUSLE

Adéla se narodila roku 1998 a má několikaletou zkušenost se soukromou výukou hry na housle. Od roku 2018 je učitelkou v ZUŠ Liberec Frýdlantská, kde započala svá studia v 6 letech oboru Housle. Nyní studuje 5. ročník Pražské konzervatoře. Od útlého věku se účastní hudebních soutěží, jak v sólové, tak i v komorní a orchestrální hře. Dosavadním největším úspěchem je 3. místo v mezinárodní soutěži "Vaši Příhody" v Českých Budějovicích z roku 2017. Od 10 do 15 let působila jako členka mezinárodního orchestru Europea, se kterým účinkovala mimo jiné v Německu, Polsku, Francii a Itálii. Dva roky se podílela na mezinárodním projektu Camenius a v současné době je členkou České studentské filrharmonie. Také spolupracuje s Vienna Imperial Orchestra, se kterým ze zúčastnila turné v Číně. Adéla mluví plynně česky a anglicky.

Jan Kalesnikovich

LOUTNA

Jan se narodil v roce 1984 a má 20 letou zkušenost s výukou hry na kytaru a 6 letou zkušenost s výukou hry na loutnu.

Absolvováním Vitebské státní hudební konzervatoře I. I. Sollertinského v oboru Hra na loutnu se stal historicky prvním absolventem této specializace v Bělorusku. Ve vzdělávání pokračoval na Pražské konzervatoři oborem Kytara ve třídě prof. P. Paulů (absolvoval s vyznamenáním v roce 2011). Od roku 2007 zároveň studoval na Akademii staré hudby v Brně obor barokní loutna pod vedením M. Študenta a své balakářské studium absolvoval v roce 2012.

Jan Kalesnikovič je všestranným hudebníkem, který se věnuje především interpretaci staré hudby na historických nástrojích. Vystupuje především jako sólista s německo-francouzským hudebním repertoárem. Účastnil se řady mistrovských kurzů pořádaných Axelem Wolfem, Brianem Wrightem, Paulem Bayerem, či Valerijem Živalevským. Jan plynně mluví rusky, česky a německy.

Danijel Radanović

KONTRABAS

Danijel začal s hrou na violoncello v 6 letech, ve 14 letech pokračoval na s hrou na kontrabas. Základní a střední hudební školu vystudoval v Záhřebu a po maturitě pokračoval ve studiu na Pražské konzervatoři, kterou v roce 2015 absolvoval u prof. Jiřího Valenty. Momentálně studuje magisterské studium na Akademii múzických umění v Praze ve třídě prof. Jiřího Hudce. Danijel má za sebou také několik úspěšných soutěží, jako např. finále Lions club - Grand Prix (2011), 1. cena na státní soutěži HDGPP v Chorvatsku(2012) a 2. cena na soutěži Papandopulo v Záhřebu (2018). Orchestrální praxi získal v rámci orchestrální akademie v PKF - Prague Philharmonia (2014 - 2016) a České filharmonii (2017 - 2019), se kterou se zůčastnil  několika velkých turné, prostřednictvím kterých koncertoval např. v Japonsku, Taiwanu, Jižní Koreji, Spojených státech, Velké Británii a dalších evropských státech. Momentálně kromě svých studií působí také jako hostující hráč v PKF - Prague Philharmonia a Českém národním symfonickém orchestru. Danijel mluví česky a anglicky.

Martina Mihulková

FLÉTNA

Martina se narodila roku 1992 a roku 2014 absolvovala na Pražské konzervatoři. Po studiu v Praze ve svých studiích v oboru flétna a Jazzový zpěv pokračovala v Londýně na Guildhall School of Music and Drama. Martina má také bohatou praxi ve výuce hry na flétnu u nás i v zahraničí. Mezi její pracovní zkušenosti patří např. výuka příčné flétny a orchestrální sekce a vedení workshopů v Londýně, dále výuka zobcové flétny na mezinárodních hudebních školách v Praze, nebo také výuka na ZUŠ ve Vlašimi. V neposlední řadě je Martina aktivně koncertujícím hudebníkem s orchestrální praxí v Londýně, Německu i v Česku. Je také finalistkou a stipendistkou mnohých mezinárodních soutěží a grantů. Martina mluví anglicky a česky.

Katarína Kožúriková 

HOUSLE

Katarína začala hrát na housle v 6 letech pod vedením Ivana Sadloňa na Základní umělecké škole v Púchove. Pod jeho vedením získala přední ocenění na soutěži "Houslové talenty" a také na soutěži Ivana Ballu. Poté ve svém hudebním vzdělání pokračovala na konzervatoři J.M. Hurbana pod vedením Mgr. art. Zuzany Guttenovej ArtD. V současné době je studentkou prof. Jindřicha Pazdery na Pražské

konzervatoři. Kromě sólové hry často vystupuje i se Symfonickým orchestrem Pražské konzervatoře. V roce 2016 zvítězila s Komorním orchestrem Pražské konzervatoře v rozhlasové soutěži Concerto Bohemia. V roce 2017 se orchestr zúčastnil také hudebního festivalu FIMU ve francouzském Belfortu. Katarína se také pravidelně účastní mistrovských kurzů Otakara Ševčíka pro mladé houslisty v Písku, které vede prof. Jindřich Pazdera a MgA. Jan Drha. Katarína mluví česky a anglicky.

 

Štěpán Drtina

VIOLONCELLO

Štěpán se narodil v roce 1988 v Praze a hudbě se začal věnovat v 6 letech. Po absolutoriu na Pražské konzervatoři (třída Renaty Strašrybkové) nastoupil na Akademii múzických umění v Praze do třídy prof. Michala Kaňky, kde dokončil magisterské studium ve třídě prof. Miroslava Petráše.
Štěpán Drtina je účastníkem mnoha soutěží, jako jsou například Prague Junior Note, mezinárodní soutěž violoncellistů v Linzi (2004, 2008), Mezinárodní soutěž Beethovenův Hradec (2005, 2008), či soutěž Fondu Bohuslava Martinů (2012). Zúčastnil se mistrovských kurzů Miroslava Zíchy, Jiřího Bárty, Dmitrije Ferschtmana, Annera Bylsmy, Wolfganga Bechtera, či Rudolfa Gleissnera. Pravidelně se účastní koncertů takových ansámblů, jako jsou Quasi Quintet, kvartet Pavla Bořkovce, orchestru BERG, Talichova komorního orchestru, Mládežnického orchestru Gustava Mahlera, Prague Moderna apod. Štěpán mluví česky a anglicky.

Kiryl Tseliapniou

KLARINET, KLAVÍR

Kiryl Tseliapniou se narodil v roce 1991, v 18 letech absolvoval Státní hudební konzervatoř při Běloruské akademii hudby, v roce 2015 absolvoval Konzervatoř v Petrohradě (titul BcA.), v roce 2018 absolvoval magisterské studium na HAMU v Praze (triad prof. V. Mareše a J. Hlaváče). Kiryl je laureátem mezinarodních soutěží, stipendistou speciálního prezidentského fondu podpory talentované mládeže v Bělorusku. Účastnil se festivalu v Rusku, Finsku, Itálii, Rakousku, Slovensku a České republice. Vystupoval s orchestry Petrohradské a Minské filharmonie, s orchestrem Pražské komorní filharmonie. Od roku 2015 je stálým členem orchestru Berg. Kiryl ma 5letou zkušenost s výukou dětí (ZUŠ v Petrohradě, Musehouse International Music School). Kiryl mluví rusky, česky a anglicky.

Kateřina Vaňková

FLÉTNA

Kateřina Vaňková se narodila v roce 1990 v Nymburce. Ve svých 5 letech začala hrát na zobcovou flétnu a později se začala věnovat hře na příčnou flétnu. V roce 2009 odmaturovala na nymburském Gymnáziu Bohumila Hrabala a byla přijata na Pražskou konzervatoř do třídy prof. Jana Ostrého. Během studií se účastnila mnoha soutěží a mezinárodních interpretačních kurzů. Nejvýznamnější ocenění získala na Flautiadě v Bratislavě, kde obdržela 1. cenu ve své kategorii a titul absolutního vítěze. Je držitelkou certifikátů z interpretačních kurzů Philippa Bernolda, Hansgeorga Schmeisera, Philippa Boucly, Michela Moraguese, Roberta Wolfa, Nathalie Rozat a Vicense Pratse. V roce 2013 započala studium na Univerzitě Hradec Králové, obor Transkutulní komunikace, v jehož rámci absolvovala půlroční zahraniční studijní pobyt v Litvě na Kaunas University of Technology - Faculty of Social Sciences, Arts and Humanities. Krom pravidelné koncertní činnosti v Čechách i v zahraničí již 8 let pedagogicky působí v Základních uměleckých školách v Sázavě, Čáslavi a v Poděbradech. Vyučuje v českém a anglickém jazyce. Hraje na japonský nástroj značky Muramatsu.

Jana Saidlová 

KYTARA

Jana se narodila v roce 1996 v Pardubicích. Na kytaru začala hrát v 7 letech se svým otcem Petrem Saidlem a na Základní umělecké škole Havlíčkova v Pardubicích ve třídě Miloše Šíra. Po úspěšně vykonaných talentových zkouškách pokračovala ve studiu na Konzervatoři Pardubice u prof. Petra Saidla a prof. Anny Hronové. Během svého studia navštívila mistrovské třídy celé řady významných osobností klasické kytary, jako je např. Marco Socías, Thomas Offerman, G. Reichenbach, Jens Wagner, Michal Nagy, Martin Schwarz atd. Zúčastnila se též seminářů s H. Smithem, C. Domeniconim, P. O'Dettem, R. Lislevandem, P. Steidlem, duem Maccari-Pugliese a A. Ourkouzonovem. Reprezentovala školu na koncertech i soutěžích – například v roce 2013 se umístila na 2. místě na Soutěžní přehlídce konzervatoří a hudebních gymnázií. V kytarovém duu společně s Barborou Rothovou získaly 2. místo na Mezinárodní kytarové soutěži "L. Luthier Contest" v Bratislavě. Po absolvování konzervatoře byla přijata na HAMU v Praze. V roce 2015 se stala členkou organizačního týmu mezinárodního kytarového bienále v Kutné Hoře. 

 

Paul Kořínek

KYTARA

Paul Kořínek se narodil v 1987 v Anglii. Hraje na klasickou a elektrickou kytaru od svých 10 let, a absolvoval na Pražské konzeratoři Klasickou Skladbu.

Paul ma přes 10 let zkušenosti učení anglického jazyka ve Velké Británii, Rusku a České republice, a mluví, kromě rodilé angličtiny, rusky a česky.

Paul miluje různé skladatele, J.S. Bacha přes L. Janáčka i pisničkáře rockové hudby. Paul také hraje a zpívá v rockové kapele, pro níž také píše písničky.

Milena Šolcová

KYTARA

Milena Šolcová se narodila roku 1997 a v letech 2012-2016 studovala hru na kytaru na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. V roce 2018 poté absolvovala konzervatoř v Pardubicích a nyní pokračuje ve studiu na HAMU v Praze.

Milena má bohaté zkušenosti s výukou hry na klasickou kytaru ze základních uměleckých škol. Od roku 2016 působila na ZUŠ Odry a dále pak v ZUŠ Přelouč. Vyhrála několik prestižních cen v soutěžích hry na kytaru a opakovaně se umisťovala na předních místech, jak v tuzemských, tak i mezinárodních hudebních soutěžích. Například vyhrála Mezinárodní finále s mistrovskými kurzy v Kutné Hoře, a nebo se umístila na druhém místě v Bratislava guitar competition 2018. Během studia se účastnila mnoha mistrovských tříd předních kytarových interpretů, jako jsou například Petr Saidl, Zoran Dukić a Michal Nagy. Milena mluví anglicky a německy.

 

Kateryna Vatchenko

KLAVÍR 

Kateryna se narodila roku 1991 a v roce 2014 úspěšně absolvovala Doněckou hudební akademii. Dále pak v roce 2015 absolvovala Státní hudební konzervatoř Ukrajiny v oboru hra na klavr a ve studiu doposud pokračuje na konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze.

Kateryna má bohaté zkušenosti s hudební výukou skupinovou i individuální, a od roku 2013 působila jako učitelka klavíru v základní umělecké škole. Kateryna byla také členkou orchestru a mluví rusky, česky a anglicky.

Tereza Kutrová

ZPĚV,  KLAVÍR

Tereza se narodila v roce 1997 ve Zlíně. Hudbě se věnuje od útlého dětství, absolvovala zpěv i klavír na základní umělecké škole a v roce 2020 absolvovala na Pražské konzervatoři v oboru Populární zpěv. Spolupracovala s řadou významných českých pěveckých pedagogů (Hana Fryčová, Radka Fišarová, Eva Svobodová, Jana Balašová, Naďa Wepperová…) i umělců (Karel Gott..). V profesním životě se pohybuje hlavně jako interpretka vlastních písní ale také jako pedagožka zpěvu, základního klavírního doprovodu a pop skladby. Tereza mluví česky a anglicky.

Peter Mojzeš

HOUSLE

S houslemi pod bradou a smyčcem na strunách vyrůstal již od 4 let. 
Prvních 16 let se úzce specializoval na klasickou hudbu, a na zdi mu visí mnoho ocenění z mezinárodních soutěží jako Kociánova houslová soutěž, Prague Junior Note nebo soutěž Mistra Josefa Muziky v Nové Pace.
Kromě osmiletého studia na Gymnáziu s hudebním zaměřením Hl.m.Prahy završeného maturitou má titul .DiS na výuku houslí z Ježkovy Konzervatoře v Praze, kde se již zabýval jazzovým a popovým pojetím hry na housle.

Od turné s orchestry po celém světě se postupně dostal až k vystupování na velkých pódiích s DJs (např. Michael Burian) a umělci jako Ben Cristovao, Lenka Filipová, různými hudebními celky (Universal Swing Brothers, Unique Quartet,...), pro velké brandy (Porshe, Pilsener Urquell, Krušovice, Bohemia Sekt, Tulĺamore, Sazka,...) až po své vlastní sólové evropské turné v létě 2019. Mezi své největší úspěchy řadí své působení v popovém smyčcovém kvartetu De Facto Quartet se kterým získali v německé obdobě “Československo má talent” zlatý bzučák a vystoupili tak na přelomu roku 2019/2020 v samotném finále soutěze živě pro tisíce lidí v televizním vysílání po celé Evropě.
Výuku umí vést jako v českém jazyce, tak v angličtině.

Eliška Dedková

KYTARA

Eliška se narodila roku 1999. Na kytaru hraje od svých 9 let. Navštěvovala Základní uměleckou školu Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních pod vedením Alexandra Kotlara. V roce 2015 nastoupila na Konzervatoř v Plzni do třídy Ozrena Mutaka. Nyní pokračuje ve studiu na Akademii múzických umění v Praze. Zúčastnila se několika mezinárodních soutěží a mistrovských kurzů. Mezi nejvýznamnější patří 1. cena na soutěži v Dolným Kubíně na Slovensku, 1. cena na soutěži v Brémach (Německo) a 2. cena v italské Gorizii. Dále obdržela ocenění Plzeňský Orfeus 2018 za mimořádné úspěchy a reprezentaci města v oblasti vážné hudby.

Anna Boiprav

VIOLONCELLO, KLAVÍR

Anna Boiprav se narodila v roce 1990. Hudbě se věnuje od svých šesti let, kdy se začala učit hrát na klavír pod vedením své matky – profesionální klavíristky a absolventky Petrohradské klavíristky Iriny Aslanove v devíti
letech připojila i hrání na violoncello ve třídě absolventky Petrohradské konzervatoři Mariny Marčenko. V roce 2002 se úspěšně účastnila regionalní soutěže mladých hudebníků a je vítězkou Absolutní ceny za výkon v kategorií do 12. let. V roce 2002
pokračovala ve studiu na světově proslulé střední speciální školy-college Gnesinych v Moskvě ve třidě absolventky a doktorantky Moskevské konzervatoři Ludmily Kružkové a úspěšně ji absolvovala v roce 2009. V letech 2008-2010 studovala na Plzeňské konzervatoři ve třidě prof.
Mikaela Ericcson a dále pak se studiem pokračovala v jehož třídě na Akademii múzických umění v Praze, kde v roce 2016 úspěšně dokončila své magisterské studium. Anna Boiprav je laureátkou deseti cen mezinárodních a republikových
soutěží nejen v sólové hře na violoncello ale taky jako členka ERRAI Trio, které v roce 2018 získalo 2.cenu a status laureátu na mezinárodní soutěži Bohuslava Martinů v Praze. Pedagogickou činnost započala v roce 2012 a to nejen ve hře na violoncello ale také i na klavír - v roce 2018 žáci její třídy získali ocenění v soutěži základních uměleckých škol. Plynulé mluví ruský, anglicky, český.

Michail Nužnyj

KYTARA

Narozen roku  1998. Hře na kytaru se věnuje od svých 11 let. Roku 2018 absolvoval ZUŠ K Brance a byl přijat na Konzervatoř Jaroslava Ježka na obor Jazzová kytara.

Působí v několika hudebních uskupeních hrajících populární hudbu různých žánrů,  má tedy zkušenosti jak s Bluesem a hip hopem tak i s Metalem.

Obdržel čestné uznání na Hradeckém Guitarreandu 2017 a cenu za nejlepší kytaru v soutěži kapel škola rocku 2017. Se svou kapelou The Sundrinker, kterou spoluzaložil obdržel v soutěži kapel Škola rocku 2. místo a 2. místo také obdržel v soutěži kapel na Ladronka Festu.